Izsludina kultūras projektu konkursu

Izsludina kultūras projektu konkursu

2021-03-01, 11.31

Ventspils novada pašvaldība izsludina kultūras projektu finansēšanas konkursu, tādējādi atbalstot novada pašvaldības iestādes, kā arī to struktūrvienības, novadā reģistrētas jebkuras juridiskas personas, juridisku personu apvienības, individuālos komersantus, kā arī Valsts ieņēmumu dienestā kā saimnieciskās darbības veicējus reģistrētas fiziskas personas.
Pieteikšanās kultūras projektu konkursam šogad, ņemot vērā valstī noteikto epidemioloģisko situāciju, notiks divās kārtās. Proti, līdz 30. martam jāiesniedz pieteikumi, kas nav saistīti ar pasākumu organizēšanu, bet paredzēti izdevējdarbībai, attālināto izstāžu rīkošanai, restaurācijas darbu veikšanai utt.  Savukārt, kad valstī būs atļauts pulcēties pasākumos, piemēram, koncertos, teātra izrādēs utt., būs atvērta kultūras projektu konkursa otrā kārta ar 4000 eiro finansējumu. 2000 eiro šogad ir rezervēti profesionālās mūzikas pieejamībai sakrālajās celtnēs, ļaujot ieskanēties arī unikālajām dievnamu ērģelēm.

Konkursa 1. kārtā iesniegtos pieteikumus vērtēs Sociālās, izglītības, kultūras un sporta komitejas pārstāvji. Konkursa pasākumu finansējuma fonds ir 4 000 eiro. Viena projekta īstenošanai var piešķirt ne vairāk kā 800 eiro. Projektu iesniegšanas termiņš – 2021. gada 30. marts.
KONKURSA NOLIKUMS