“Elektronikas šķiratlonā” 7 500 kilogrami elektroiekārtu

“Elektronikas šķiratlonā” 7 500 kilogrami elektroiekārtu

2020-10-16, 14.59

Ventspils novadā noslēdzies Latvijas Zaļā punkta kopā ar partneriem rīkotās kampaņas Latvijas “Elektronikas šķiratlons” 2. posms. Tā laikā tika nodrošināta elektroiekārtu izvešana iedzīvotāju pieteiktajās adresēs. Kopumā Ventspils novadā elektroiekārtu izvešanu bija pieteikta 57 adresēs, kurās kopā pārstrādei nodoti 7 500 kilogrami dažāda veida tehnikas.

Katrs kampaņas dalībnieks elektronikas nodošanas brīdī tika reģistrēts izlozei par veikalu tīkla “Top!” dāvanu karti 20 eiro vērtībā, ko ieguva Elza. Savukārt lielāko iekārtu apjomu (~ 351 kg) Ventspils novadā sašķiroja Gunta, kura iegūs “Top!” dāvanu karti 30 eiro vērtībā. Ar uzvarētājiem kampaņas rīkotāji sazināsies individuāli tuvākajā laikā.
Vislatvijas “Elektronikas šķiratlona” otrais posms vairāk nekā 20 Latvijas novados notiek no šā gada jūnija līdz novembrim, kad nolietotās elektroiekārtas bezkontakta veidā var nodot mājsaimniecību un uzņēmumu adresēs. Plašāka informācija par kampaņu, novadiem, kuros notiek reģistrēšanās, un balvu fondu pieejama http://www.zalais.lv/lv/jaunumi/akcijas/vislatvijas-elektronikas-skiratlona-otrais-posms.

Kampaņas organizētāji pateicas Ventspils novada iedzīvotājiem par plašo atsaucību un dalību projektā, aicinot turpināt šķirot mājsaimniecībā uzkrātos atkritumus un tādējādi rūpēties par tīru vidi novadā un zaļu Latviju kopumā.