BJSS sacensības vieglatlētikā U12 vecuma grupā

2019-09-20, 09.10

18. septembrī Tārgales stadionā lietus un vējš nebiedēja jaunākos novada BJSS vieglatlētus mēroties spēkiem 4 vieglatlētikas disciplīnās – 60 m sprintā, 400 m, tāllēkšanā un bumbiņas mešanā. Vēsais laiks netraucēja uzrādīt teicamus rezultātus.

Meitenēm fantastiski startēja talantīgā Ieva Miķelsone no Piltenes, kas visās četrās disciplīnās, uzrādot labus rezultātus, izcīnīja 1.vietas un zelta medaļas (rezultāti tiešām augstvērtīgi – 60 m – 9,53 sek., 400 m – 1:14,58 – izpildīta 1. jaunatnes sporta klase, t/l – 3,80 m, bumbiņas mešana – 24,80 m). Gandrīz tik pat veiksmīgi startēja Sabīne Ozoliņa (Piltene), izcīnot trīs otrās vietas (rez. 60 m – 9,78 sek., 400 m –1:18,36 – 2. jaunatnes sporta klase un tāllēkšanā – 3,70 m). 2. vietā bumbiņas mešanā Vanesa Marta Šavalka (rez. 21,30 m). 3. vietu un 60 m izcīnīja Roberta Rozentāle (rez. 10,01 sek.), Gabriela Žerdeva izcīnīja divas 3. vietas 400 m (rez. 1:25,72) un tālēkšanā (rez. 3,38 m), un bumbiņas mešanā 3. vieta Laurai Lūcijai Fabriciusai (rez. 21,00 m).
Zēnu konkurencē 2 zelta medaļas izcīnīja Olafs Rungevics – 1. vieta 60 m (rez. 9,75 sek.) un 400 m (rez. 1:18,38), tāllēkšanā 1. vietā ierindojās – Nauris Zikmanis aizlecot 3,40 m, Naurim arī 3. vieta 60 m sprintā (rez. 9,90 sek.). 1. vietā bumbiņas mešanā Nils Bibļivs (rez. 42,50 m). 2. vietu un sudraba medaļas 60 m izcīnīja Daniels Roberts Sauka (rez. 9,79 sek.), 400 m – Kristers Asaris (rez. 1:20,90), tāllēkšanā – Alberts Srudzāns (rez. 3,40 m) un bumbiņas mešanā – Daniels Zīders (rez. 31,87 m), Danielam arī divas 3. vietas – 400 m (rez. 1:21,46) un tāllēkšanā (rez. 3,38 m). Bumbiņas mešanā 3. vietā – Robins Mūrnieks (rez. 30,82 m).
Visi rezultāti pieejami LVS mājas lapā.
Paldies treneriem – Agrim Paipalam, Reinim Ziemelim, Dainim Lodiņam, Aivaram Čaklim un Arno Kiršteinam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām un sacensību tiesāšanu. Paldies arī vecāko grupu audzēkņiem, kuri palīdzēja sacensību tiesāšanā.