Baudīts muzikālais uzvedums Liepājā

Baudīts muzikālais uzvedums Liepājā

2019-03-07, 15.19

Pateicoties projektam “Latvijas Skolas soma”, mēs, Tārgales pamatskolas 6. klases skolēni un klases audzinātāja februārī devāmies uz Liepājas koncertzāli “Lielais dzintars”, lai baudītu neatkārtojamu bērnu vokālo ansambļu muzikālo uzvedumu “Vilkam tāda dvēselīte.”
Mūs parsteidza lielais dziedātaju pulks, jo uzvedumā piedalījas 12 bērnu vokālie ansambļi no visas Latvijas, apmēram 160 dziedātāju. Koncertu veidojuši komponisti – brāļi Sējāni.

Šis ir stāsts par attiecībām, cilvēcību. Tas aicina izjust, pārdzīvot, domāt un caur vilcēna dzīvi spēt labāk saprast savējo. Jau uzveduma sākumā teicējs – Gints Grāvelis skatītājiem liek aizdomāties: “Vai var saprast cilvēku? Vai ienaidnieks var būt draugs? Vai vari iemīlet, to kas ir skarbs un nepieradināms? Vai tevī ir kaut kas no vilka?” Visu izrādi Vilciņu komanda aicina ieklausīties, izjust un domāt!
Iesakām arī jums apmeklēt neatkārtojamo muzikālo izrādi!

6. klases skolnieks Ričards