Basketbola nakts turnīrā

2019-11-22, 10.22

16. novembrī Popes sporta centrā norisinājās 3×3 basketbola nakts turnīrs “Autumn classic”. Turnīram bija pieteikušās 9 komandas, kuras tika sadalītas 2 apakšgrupās, kur 4 labākās komandas kvalificējās izlēgšanas spēlēm.

Pirms izslēgšanas spēlēm norisinājās “Mājai un Dārzam” skatītāju konkurss, kā arī “Fans” sodmetienu un 3 punktu metienu konkurss, balvu “Mājai un Dārzam” konkursā ieguva Nikola Mūrnīce. “Fans” soda metienu konkursā 3. vieta Aigaram Rodertam, 2. vieta Oskaram Ozoliņam, 1. vieta Klāvam Šilbergam, bet 3 punktu metienu konkursā 3. vieta Rihardam Zorģim, 2. vieta Jurģim Ozolam, 1. vieta Jānim Andersonam.
Spēlē par 3. vietu ar rezultātu 15:7 komandu “ERORRS” (Edgars Jakovļevs, Oskars Ozoliņš, Gusts Ancāns, Ingus Veidenbaums) pieveica “Tīģeris”, bet finālā par 1. vietu pārāki par “Taverna” spēlētājiem bija “Dūži”.
3. vieta – “Tīģeris” (Kārlis Libkovskis, Kristaps Neimanis, Andris Žeimunds, Reinis Vilnītis).
2. – vieta “Taverna” (Jurģis Ozols, Rūdolfs Čakstiņš, Dāvis Krūmiņš).
1. – vieta “Dūži” (Agris Bileskalns, Klāvs Šilbergs, Jānis Andersons, Roberts Rozenfelds).
Pasākumu atbalstītāji: SIA “ARB Pope”, “Mājai un Dārzam”, Fans Ventspils, Ventspils novada pašvaldība, biedrība “Popes Muiža”, Popes pagasta pārvalde.