Atbalstīti četri kultūras projekti

2021-09-13, 10.51

Ventspils novada kultūras projektu finansēšanas konkursa otrajā kārtā iesniegti četri projekti, visi tika atbalstīti. Landzes evaņģēliski luteriskajai draudzei piešķirti 600 eiro pasākuma “Landze svinēs 320!” rīkošanai, 11. septembrī atzīmējot dievnama 320. gadadienu.
Užavas tautas nams 2. oktobrī organizēs pasākumu “Veseli ēduši”, aicinot iepazīt ēdiena gatavošanas kultūru un pievērst uzmanību dažādajam ēdienu klāstam. Šim nolūkam pašvaldība piešķīra 341 eiro.
Savukārt Ances kultūras nams no 20. septembra līdz 17. oktobrim uzņems filmu “Ances pagasta saimnieces”, šī aktivitāte atbalstīta ar 700 eiro.
Biedrība “Popes muiža” no oktobra līdz decembrim īstenos projektu “Popes muižas kultūrvēsturiskās apbūves ainavas aizsardzības un pārvaldības plāna izstrāde”, pašvaldības atbalsts – 798 eiro.