“Anzāģe/Pope” veiksmīgi turpina basketbola sezonu

“Anzāģe/Pope” veiksmīgi turpina basketbola sezonu

2020-02-12, 10.09

Šī gada sezonā Ventspils pilsētas čempionātā basketbolā komanda bez zaudējumiem aizvadījusi 7 spēles un pusceļā nostiprinājusies turnīra tabulas augšgalā. 14. februārī plkst. 20:30 paredzēta spēle pret “Niedrām”, bet 22. februārī plkst. 15:00 pret “Ventspils tehnikumu”. Salīdzinājumā ar pagājušo sezonu komandas sastāvā nav būtisku izmaiņu, komandu pārstāv – Andris Bāris, Agris Bileskalns, Māris Bileskalns, Krists Celms, Krists Felš Milbergs, Intars Jansons, Viesturs Kohs, Dāvis Krūmiņš, Miks Leitāns, Kārlis Libkovskis, Jurģis Ozols, Edijs Veinbergs, Andis Zariņš, Jānis Zemels.
2019./2020. gada sezonā Ventspils pilsētas čempionātā basketbolā piedalās 7 komandas – “Anzāģe/Pope”, “Niedras”, “Bērzi PLUS”, “Ventspils tehnikums”, “Spars”, “Baltijas ekspresis”, “Brīvostas pārvalde”.