Jaunumi

Palīdzēsim mazajai Sanijai!

2019-12-12, 09.33
Jau trešo gadu biedrība “Matisons Runner’s Club” rīko gada sirsnīgāko pasākumu – labdarības skrējienu, aicinot doties skrējienā vai pastaigā un palīdzēt īpašajam bērniņam – tārgalniecei Sanijai. Sanija ir desmitgadīga tārgalniece, kura ar savu dvīņu māsiņu pasaulē nāca septītajā grūtniecības mēnesī. Meitenei ir smagas formas cerebrālā trieka, runāt viņa iemācījās trīs gadu vecumā. Tomēr, neskatoties uz …  Lasīt vairāk >

Apstiprināts projekts zivju resursu aizsardzībai

2019-12-12, 09.20
2019. gada novembrī Lauku atbalsta dienesta Zivju fonda padome apstiprinājusi Ventspils novada pašvaldības iesniegto projektu “Marķēšanas sistēmas ieviešana zivju resursu aizsardzībai, kontrolei un uzraudzībai Ventspils novada publiskajās ūdenstilpēs” un piešķīrusi finansējumu 555,20 eiro. Kvalitatīva publisko ūdeņu uzraudzības procesa nodrošināšanai ir iegādāti 2 planšetdatori, lai apsekojot ūdenstilpes no gaisa ar dronu labāk varētu redzēt un analizēt …  Lasīt vairāk >

Usmas ezera nomas (daļas) nomas tiesību konkurss

2019-12-10, 14.44
Ventspils novada pašvaldība, NMK 90000052035, saskaņā ar domes 28.11.2019. sēdes lēmumu, protokols Nr.53, 13.§, izsludina rakstisku konkursu par publiskās ūdenstilpes “Usmas ezers”, kadastra Nr. 9874 006 0005, zemesgabala daļu ar platību 121 m2 nomas tiesībām izmantošanai peldbūves būvniecībai un uzturēšanai. Iznomāt paredzētā zemesgabala daļa izvietota Bērzragdangas ziemeļu daļā, pretī nekustamam īpašumam “Jaunpumpuri”, kadastra Nr.98740050188. Ar …  Lasīt vairāk >

Atgādinājums! Par komercuzskaites mēraparāta mezgla izbūvi.

2019-12-06, 14.20
Likuma “Ūdenssaimniecības pakalpojuma likums” pārejas noteikumu 4. punkts nosaka – ja pakalpojumu lietotāja ūdenssaimniecības sistēmā nav izbūvēts komercuzskaites mēraparāta mezgls, pakalpojumu lietotājs nodrošina tā izbūvi komercuzskaites mēraparāta uzstādīšanai ne vēlāk kā četru gadu laikā pēc šā likuma spēkā stāšanās dienas. Pakalpojumu sniedzējs nodrošina jauna komercuzskaites mēraparāta uzstādīšanu, tiklīdz beidzies iepriekš uzstādītās komercuzskaites mērierīces verificēšanas periods. …  Lasīt vairāk >

Jauno vieglatlētu starti Kuldīgā, Ugālē un Ventspilī

2019-12-06, 10.17
29. novembrī, Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika vieglatlētikas sacensības 2007./2008. g.dz. vieglatlētiem. Sacensībās spēkiem mērojās vieglatlēti no Tukuma SS, Kandavas SS, Dobeles SS, Talsu SS, Liepājas raj. SS, Saldus SS, protams Kuldīgas novada SS un mūsu novada BJSS. Apsveicam Eduardu Strelkovu ar izcīnītām 2 godalgotām vietām – zelts – 1. vieta 60 m/b (rez.9,77 sek.) un …  Lasīt vairāk >

Mainīts e-pieteikums bezdarbnieka statusa iegūšanai

2019-12-05, 11.16
No 5. decembra e-pieteikums bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa iegūšanai NVA CV un vakanču portālā vairs nav jāapliecina ar elektronisko parakstu. Lai tiešsaistē iesniegtu Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) pieteikumu bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa piešķiršanai, elektroniskais paraksts, sākot ar šī gada 5. decembri, vairs nav nepieciešams. To paredz 2019. gada 7. novembrī Saeimā pieņemtie grozījumi Bezdarbnieku …  Lasīt vairāk >

Aicina darbā kultūras nama vadītāju Ancē

2019-12-04, 16.53
Ventspils novada pašvaldība (reģ. Nr. 90000052035) aicina pieteikties Ances kultūras nama vadītāja vakancei. Motivētu pieteikumu, profesionālās darbības un izglītības aprakstu (CV) un kvalifikāciju apliecinošu izglītības dokumentu kopijas lūdzam iesūtīt līdz 2019. gada 18. decembra plkst. 15.00 uz e-pastu: [email protected] Tālr. uzziņām 29421472. Prasības pretendentiem: • augstākā vai vidējā profesionālā izglītība (kultūras vai mākslas nozarē); • vēlama …  Lasīt vairāk >

Novadā “Stikla šķiratlonā” sašķirotas 3,21 tonnas stikla

2019-12-04, 14.16
Ventspils novadā noslēdzies AS “Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” un veikaliem “top!” rīkotais Vislatvijas “Stikla šķiratlons”, kura laikā no iedzīvotājiem viņu dzīvesvietās pieņēma izlietoto un nevajadzīgo stikla iepakojumu. Ventspils novadā Vislatvijas “Stikla šķiratlonam” pieteicās 19 mājsaimniecības, kas sašķirojušas un pārstrādei nodevušas 3,21 tonnas stikla atkritumu – dažādas nevajadzīgās pudeles un burkas. …  Lasīt vairāk >

Novadam tiek divas “Lielā Jēkaba” balvas

2019-12-02, 08.23
Liepājā, Latviešu biedrības namā, pasniegtas Kurzemes Tūrisma gada balvas “Lielais Jēkabs”. Kvalitātes balvu par ilgtspējīgu darbību savā nozarē saņēma jātnieku klubs “Demora” no Tārgales pagasta un viesnīca un kempings “Usma SPA hotel&camping”, savukārt rokdarbnieku kopai “Paukers” tika žūrijas simpātiju balva. Nominācijā “Kurzemes naktsmītne ar laika rūdījumu” bija izvirzīta viesnīca un kempings “Usma SPA hotel&camping”, nominācijā …  Lasīt vairāk >

“Čomiņi” viesojas Tārgales pamatskolā

2019-12-01, 09.54
25. novembrī Tārgales pamatskolā viesojās Piltenes vidusskolas 5.–9. klašu skolēni, lai kopīgi ar Tārgales pamatskolas skolēniem noskatītos Liepājas neatkarīgā Goda teātra izrādi “Čomiņi”. Izrāde bija ļoti mūsdienīga, pietuvināta pusaudžu reālajai dzīvei un atspoguļoja dažādas pusaudžu problēmas. Piltenes vidusskolas 9. klases skolēni par izrādi saka tā: “Manuprāt galvenā izrādes doma bija parādīt draudzības vērtību. Lai kas …  Lasīt vairāk >

E Pakalpojumi