Jaunumi

Usmā atklāts jauns vides objekts

2022-07-02, 21.43
Svinot Moricsalas 110 gadu jubileju, biedrība “Usmas Kristīgā tautas skola” 2. jūlijā Usmā atklāja jaunu vides objektu – “Atver Morica dārguma lādi”. Pasākumā pulcējās interesenti, lai aplūkotu jauno vides objektu, izpētītu noslēpumaino lādes saturu, kā arī visi piedalījās radošajā darbnīcā, veidojot gobelēngleznas no dabas materiāliem, un devās plostu braucienā, lai no cita skata punkta ieraudzītu …  Lasīt vairāk >

Ventspils novada Vārves pagastā notiks Zemessardzes mācības

2022-07-02, 11.18
No 2. līdz 3. jūlijam Ventspils novada Vārves pagastā norisināsies zemessargu plānveida mācības, kurās tiks trenētas kolektīvās kaujas spējas. Mācības notiks ar Ventspils novada pašvaldību un VAS “Latvijas valsts meži” iepriekš saskaņotā teritorijā. Mācību uzdevumi tiks veikti gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā, lai zemessargi pilnveidotu savas kaujas prasmes un vienmēr būtu gatavi aizstāvēt savu novadu …  Lasīt vairāk >

Arī Popē ieskanēsies starptautiskais folkloras festivāls “Baltica”

2022-07-01, 09.15
No 6. līdz 10. jūlijam vairāk nekā 250 folkloras kopas un etnogrāfiskie ansambļi tiksies starptautiskajā folkloras festivālā “Baltica”. Festivāla programma būs plaša un daudzveidīga – koncerti, sadziedāšanās, danči, meistarklases un darbnīcas, folkloras kopu randiņi, vakarēšana, tikšanās ar stāstniekiem un citas aizraujošas norises. Jau tradicionāli festivāls sāksies ar Baltijas vakaru, kad koncertā uzstāsies latviešu, lietuviešu un …  Lasīt vairāk >

Ventspils novada pagastu svētki

2022-06-30, 14.34
Ventspils novadā ar dažādām aktivitātēm, svētku gājienu, koncertiem un balli 2. jūlijā Ugālē iesāksies pagastu svētku laiks. 16. jūlijā svētki norisināsies Piltenē, 23. jūlijā – Ancē, Užavā un Zirās, savukārt 30. jūlijā pagasta svētkus svinēs Tārgalē. 13. augustā svētki notiks Jūrkalnē, Popē, Usmā, Vārvē un Zlēkās, bet 20. augustā – Puzē. Sveicam iedzīvotājus svētkos, lai …  Lasīt vairāk >

E-adreses lietošana juridiskām personām būs obligāta

2022-06-30, 14.15
Oficiālā elektroniskā adrese jeb e-adrese no 2023. gada 1. janvāra būs obligāta visām juridiskajām personām – uzņēmumiem, biedrībām, nodibinājumiem, arodbiedrībām un citiem reģistros reģistrētiem tiesību subjektiem Latvijā. E-adrese ir drošas saziņas pakalpojums – uzņēmuma digitālā pastkastīte, kuru juridiskas personas var izveidot divos veidos – portālā Latvija.lv vai integrējot risinājumu sava uzņēmuma dokumentu vadības sistēmā, atgādina …  Lasīt vairāk >

XXXV Orientēšanās trīsdienas

2022-06-30, 09.42
“Kāpas trīsdienas” ir orientēšanās sacensības, kas katru gadu trīs dienu garumā notiek citā Latvijas vietā. Šogad no 1. līdz 3. jūlijam orientēšanās trīsdienas norisināsies arī Ventspils novadā. Sacensību programma un buklets Pasākumu organizē: OK Kāpa sadarbībā ar Ventspils novada pašvaldību un LOF. Sacensību centrs “Vičaki”, Ances pag. Ventspils novads. Sacensību direktors: Indulis Peilāns. Informācijai – https://www.kapa.lv/  Lasīt vairāk >

Velotriāla un mototriāla sacensības Ugālē

2022-06-30, 08.47
2. un 3. jūlijā “Karters” trasē Ugālē notiks velotriāla un mototriāla sacensības. Kopumā gaidāms, ka velo un moto klasēs piedalīsies virs simts dalībniekiem. Kā ierasts – braucējiem uzdevums veikt šķēršļu joslas ar pēc iespējas mazāk kļūdām. Labākā braucēja tituls tiek sportistam, kurš spēj veiklāk pievarēt šķēršļus. Noteicošais nav ātrums, bet, pirmkārt, līdzsvars un koordinācija. Svarīgs …  Lasīt vairāk >

Atvērtais pasākums “Putu ballīte Kapseļos”

2022-06-29, 11.54
Valsts sociālās aprūpes centrā “Rīga” filiālē “Rīga” dārzā, Kapseļu ielā 31, 20. jūlijā no plkst. 13.00 līdz 14.30 notiks atvērtais pasākums “Putu ballīte Kapseļos”. Šī ir iespēja ikvienam interesentam brīvā atmosfērā iepazīties ar bērniem, mazināt aizspriedumus par to, kas ir bērns ar funkcionēšanas traucējumiem, un apzināt veidus, kā palīdzēt bērniem, tā radot pozitīvu pienesumu gan …  Lasīt vairāk >

Novada Garša Jūrkalnē

2022-06-29, 11.38
“Novada Garša“ pēc divu gadu pārtraukuma atkal aicina uz klātienes tikšanos visos Latvijas novados! “Novada Garšas” komanda savus atbalstītājus un ikvienu, kuram tuvs vietējā mazā ražotāja gatavotais produkts, aicina trijās jūlija sestdienās un vienā augusta svētdienā satikt, iepazīt un baudīt katra novada ražotāju gardumus, un ne tikai. Kurzemē 2. jūlijā Jūrkalnes Ugunspļavā varēs iepazīt, izgaršot …  Lasīt vairāk >

Dārza svētki Popes muižā

2022-06-29, 09.44
Popes muižā 1. jūlijā plkst. 18 sāksies Dārza svētki. Muižas staļļa pagalmā varēs iegādāties un apskatīt dažādus stādus, izbraukt zirga pajūgā, baudīt atspirdzinošus dzērienus un doties izzinošā pastaigā pa Popes muižas parku un aleju, apskatot dižkokus un retās koku un augu sugas. Uz skatuves muižas priekšdārzā no plkst. 20 tautasdziesmas izdziedās Popes folkloras kopa ”Pūnika”, …  Lasīt vairāk >

E Pakalpojumi