Jaunumi

Aicina nodarbinātos pieteikties NVA bezmaksas mācībām

2020-11-23, 12.03
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā nodarbinātajiem lielisku iespēju bez maksas apgūt jaunas zināšanas vai pilnveidot jau esošās, mācoties starptautiskajā attālinātās izglītības platformā “Coursera”, kur ir pieejams vairāk nekā 3,8 tūkstoši mācību kursu ap 400 specializācijās. Bez maksas mācīties un iegūt sertifikātu par “Coursera” kursu pabeigšanu var tad, ja mācībām esat pieteicies un tās uzsācis līdz …  Lasīt vairāk >

2020. gada lauksaimniecības skaitīšana turpinās

2020-11-19, 16.44
Centrālā statistikas pārvalde (CSP) arī ārkārtējā situācijā turpina datu vākšanu 2020. gada lauksaimniecības skaitīšanai, kas noslēgsies 22. decembrī. Patlaban lielākā daļa – 60 % lauku saimniecību jau ir sniegušas 2020. gada lauksaimniecības skaitīšanai nepieciešamo informāciju, tomēr līdz gada beigām dati jāiegūst vēl par aptuveni 26 000 jeb 40 % lauku saimniecību. Aicinām atsaukties atlikušās lauku saimniecības un iesniegt lauksaimniecības skaitīšanai nepieciešamo informāciju! …  Lasīt vairāk >

Imantam Kronbergam un Vilim Bendorfam piešķir valsts apbalvojumu

2020-11-16, 09.29
Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls iecēlis par Atzinības krusta virsnieku ilggadējo veterinārārstu un Latvijas Veterinārārstu biedrības goda biedru Imantu Kronbergu, bet par Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri – kultūras darbinieku, folkloras pētnieku, tostarp maģo suitu folkloras mantojuma saglabātāju Vili Bendorfu. Abi šie kungi ir saistīti ar Ventspils novadu, tāpēc sveicam un lepojamies! Latvijas Veterinārārstu …  Lasīt vairāk >

Helgi Daubarei piešķirts Atzinības raksts

2020-11-16, 09.28
Sagaidot valsts 102. dzimšanas dienu, folkloras kopas “Kāndla” dziedātājai Helgi Daubarei piešķirts Latvijas Nacionālā kultūras centra Atzinības raksts. Centra direktore Signe Pujāte norāda, ka Helgi tiek apbalvota par ilggadēju, godprātīgu un radošu ieguldījumu lībiešu nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanā, popularizēšanā  un tālāknodošanā. Helgi Daubare ir lībiešu folkloras kopas “Kāndla” ilgtspējas pamats. Viņa vienmēr ir mācījusi dziedātājiem …  Lasīt vairāk >

Par novada pašvaldības apbalvojumiem

2020-11-16, 08.05
Svinot valsts 102. dzimšanas dienu, Ventspils novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks ir parakstījis 18 Ventspils Novada pašvaldības apbalvojumus. Apbalvojums “Ventspils novada Goda raksts” Zemnieku saimniecībai “STRĒĻI” “Par nozīmīgu ieguldījumu uzņēmējdarbībā un Vārves pagasta attīstības veicināšanā”; Zlēku evaņģēliski luteriskās draudzes locekļiem ZINTAI un ĢIRTAM ŠTEKERHOFIEM “Par būtisku ieguldījumu Ventspils novada kultūrtelpas veidošanā un Zlēku pagasta atpazīstamības veicināšanā”; Etniskā …  Lasīt vairāk >

Aicinām – atbalsti mazo biznesu 21. novembrī digitālā vidē

2020-11-16, 08.00
Š.g. 21. novembrī Latvijas Biznesa savienība aicina pievērst īpašu uzmanību mazajiem uzņēmumiem un viņu ieguldījumam tautsaimniecībā un nodarbinātībā. Ārkārtas situācijas apstākļos, kad nevaram satikties ar uzņēmēgajiem un radošajiem cilvēkiem klātienē, mazos uzņēmumus var atrast vietnē www.mazabiznesadiena.lv. Atbalsts Mazā biznesa dienā šogad ir īpaši nozīmīgs, jo uzņēmējus satrauc viņu pastāvēšana un apdraudošās nodokļu izmaiņas 2021. gadā. …  Lasīt vairāk >

Nelabā roka

2020-11-11, 09.47
Piltenes vidusskolas 12. klase iniciatīvas “Latvijas Skolas soma” ietvaros 4. novembrī teātra namā “Jūras vārti” noskatījās Roberta Atkinsa izrādi “Nelabā roka”. “Kas es esmu? Vai esmu pats vai spēlēju kādu lomu? Kas diktē šīs spēles noteikumus? Kas ir labs un kas ir ļauns?” Šķiet uz tik daudz jautājumiem mēģina rast atbildi Dramatiskā teātra aktiera mākslas kursa  …  Lasīt vairāk >

Par Ziemassvētku paciņu saņemšanu

2020-11-11, 09.26
Lūgums vecākiem, kuru bērni ir deklarēti Ventspils novadā un neapmeklē pirmskolas izglītības iestādi vai skolu, līdz 24. novembrim pieteikties pagasta pārvaldē, lai bērni varētu saņemt Ziemassvētku paciņas.  Lasīt vairāk >

Pašvaldība izsniedz pārtikas pakas un maskas

2020-11-11, 09.18
7.–12. klašu audzēkņi tagad mācās attālināti, tāpēc Ventspils novada pašvaldības deputāti ārkārtas domes sēdē pieņēma lēmumu 95 skolēniem no trūcīgajām, maznodrošinātajām un daudzbērnu ģimenēm, kuri, apmeklējot skolu, saņem brīvpusdienas, piešķirt pārtikas pakas 30 eiro vērtībā. Tās domātas trim nedēļām, bet, kā norāda domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks, nākamajā domes sēdē, visticamāk, tiks lemts par paku izsniegšanu …  Lasīt vairāk >

Sāk izmaksāt pabalstu politiski represētām personām

2020-11-11, 09.06
Līdz 30. novembrim Ventspils novada pašvaldība politiski represētām personām izmaksās pabalstu Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā. Svētku pabalsts Latvijas Republikas proklamēšanas dienā tiek izmaksāts vienu reizi gadā novembra mēnesī politiski represētām personām, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Ventspils novada administratīvajā teritorijā. Piešķirto pabalstu 30.00 eiro apmērā politiski represētās personas varēs saņemt bankas norēķinu kontā, bet kuriem nav bankas norēķinu …  Lasīt vairāk >

E Pakalpojumi