Jaunumi

Zlēku muižas ansambļa atspoguļošana fotogrāfijās

2021-10-22, 09.13
Zlēku muižas ansamblis bija 17.–19. gadsimta arhitektūras paraugs. Šodien muižas varenība un rosība ir zudusi, tikai drupas skumji atgādina par kādreizējo spozmi, tomēr tās aizvien ir tūristu iecienīts apskates objekts. Nodibinājums “Zlēku attīstības fonds” Ventspils novada pašvaldības “Mēs savā novadā  2021” projekta gaitā veica vides uzlabošanas un labiekārtošanas darbus, muižas teritorijā uzstādot informatīvu aprakstu par …  Lasīt vairāk >

Izmaiņas autobusu maršrutos

2021-10-21, 10.33
Ņemot vērā valdības lēmumu pagarināt skolēnu rudens brīvlaiku līdz 2021. gada 29. oktobrim, laika posmā no 23. līdz 29. oktobrim reģionālo maršrutu autobusi kursēs saskaņā ar skolēnu brīvlaika grafiku. Kopumā šīs izmaiņas skars aptuveni 300 reģionālo autobusu maršrutu visā Latvijā. Daļā maršrutu tiks atklāti jauni reisi, bet daļā tie tiks slēgti. Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt …  Lasīt vairāk >

Bērni rāda priekšzīmi vecākiem

2021-10-21, 08.55
Nacionālajā bibliotēkā Rīgā notika Ekoskolu apbalvojumu pasniegšana. Prestižo starptautisko Zaļo karogu saņēma arī Puzes pamatskola un pirmsskolas izglītības iestāde “Taurenītis”, Ekoskolu sertifikātu – Piltenes pamatskola. “Taurenīša” vadītāja Inita Griķe uzsver, ka Ekoskolām piedāvātā programma patīk visām iestādes darbiniecēm un viņas ar prieku māca saviem audzēkņiem saudzēt dabu, piemēram, šķirojot atkritumus, kā arī, dodoties pastaigās, nemest …  Lasīt vairāk >

Ciemos pie pasakas Tērvetē

2021-10-20, 13.40
Saulainā oktobra rītā Ances pamatskolas 1.–4. kl. skolēni kāpa autobusā, lai mērotu tālo ceļu uz Tērveti. Tērvetes dabas parkā bija plānota muzejpedagoģiskā  nodarbība  “Ciemos pie pasakas”, tādēļ jau pirms tam bijām iepazinušies ar A. Brigaderes pasaku “Sprīdītis” un tās galvenajiem tēliem. Ceļš bija garš. Pa autobusa logu vērojām skaistās, rudens iekrāsotās ainavas un atzinām, ka …  Lasīt vairāk >

Radošā darbnīca Ventspils Digitālajā centrā

2021-10-20, 13.10
Piedalījāmies “Latvijas skolas somas 2021” projektā un 5. oktobrī Ances pamatskolas 5. un 6. klases skolēniem notika nodarbība Ventspils Digitālajā centrā “Trīs dimensiju (3D) mākslas darbnīca”. Pirms šīs nodarbības klasē pārrunājām par digitālo prasmju nozīmi mūsu dzīvē. Noskaidrojām, kādas nodarbības notiek Ventspils Digitālajā centrā. Nodarbības vadītāja skolotāja Santa pastāstīja skolēniem, kas ir pikseļi, kāda ir …  Lasīt vairāk >

Konkurss Sociālā dienesta vadītāja amatam

2021-10-20, 08.32
Ventspils novada pašvaldība (reģ. Nr. 90000052035) izsludina konkursu Ventspils novada Sociālā dienesta vadītāja amatam (reģ. Nr. 90009236485, juridiskā adrese: Lielā iela 2A, Piltene, Ventspils novads, LV- 3620). Dokumenti ar norādi Sociālā dienesta vadītāja amata konkursam jāiesniedz līdz 2021. gada 26. oktobra plkst. 16.00: nosūtot pa pastu adresātam: Ventspils novada pašvaldība, Skolas iela 4, Ventspils, LV-3601; iesniedzot personīgi …  Lasīt vairāk >

Zlēkās uzstāda soliņus un novieto puķu podu 

2021-10-19, 08.10
Šāgada pavasarī Zlēku evaņģēliski luteriskā draudze ar priekšnieci Gunitu Zernevicu iesniedza pieteikumu Ventspils novada pašvaldības projektu konkursā “Mēs savā novadā – 2021” un ieguva finansējumu aktivitātei “Labiekārtojums ar ilgtermiņa ieguldījumu Zlēku pagastā”. Šī projekta mērķis bija uzstādīt Zlēku pagasta Centra kapos netālu no baznīcas divus parka soliņus un puķu podu. Līdz šim kapu teritorijā un …  Lasīt vairāk >

Meklējot izeju no labirinta

2021-10-18, 18.01
Šajā rudenī Popes pamatskolas 1.-5. klašu skolēni izaicināja cits citu, meklējot izeju no  3300 kvadrātmetru lielā Mežvidu labirinta. Orientējoties un risinot āķīgus uzdevumus, bērni izgāja Latvijas simtgades līkloci un Suitu vārdu līkloci. 5. klase lepojas ar to, ka ir vieni no retajiem, kas izpildīja visus uzdevumus un uzzināja mīklas atslēgas teikumu. Labirintā bija gan jāmeklē fakti par …  Lasīt vairāk >

Līdzfinansējuma piesaistes iespējas novada uzņēmējiem

2021-10-18, 11.31
27. oktobrī plkst. 10 SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” organizē semināru “Līdzfinansējuma piesaistes iespējas Ventspils novada esošiem un topošiem uzņēmējiem”. Seminārā informēs par ALTUM piedāvājumu uzņēmējiem, biznesa uzsācējiem, lauksaimniekiem, kā arī par biedrības “Ziemeļkurzemes biznesa asociācija” izsludinātā ELFLA projektu konkursa nosacījumiem, vērtēšanas kritērijiem, līdzfinansējuma piesaistes nosacījumiem. Varēs saņemt arī jaunāko informāciju par LLKC …  Lasīt vairāk >

Izsola nedzīvojamās telpas Piltenē

2021-10-18, 10.28
2021. gada 27.oktobrī plkst. 14.10 Ventspils novada pašvaldībā Skolas ielā 4, Ventspilī, 2. stāva zālē, pirmā rakstiskā izsolē tiks izsolītas nedzīvojamo telpu nomas tiesības nekustamajā īpašumā Skolas ielā 3A, Piltenē, Ventspils novadā, telpas 27,9 m² platībā, būvē ar kadastra apzīmējumu 9813 001 0407 001. Pretendentiem nomas pieteikumus iesniegt darba dienās no plkst. 8:30 līdz 16:00, …  Lasīt vairāk >

E Pakalpojumi