Jaunumi

Zinību diena Ventspils novada skolās

2019-08-23, 10.33
Paredzams, ka 2. septembrī Ventspils novadā uz skolu dosies 952 audzēkņi, kuri mācīsies Ugāles un Piltenes vidusskolā, Ances, Popes, Puzes, Tārgales, Užavas, Zūru un Annahites pamatskolā. Visvairāk skolēnu – 209 – ir Ugāles vidusskolā, savukārt Piltenes vidusskolā mācības uzsāks 135 izglītojamie. Pamatskolu vidū audzēkņu skaita ziņā līdere ir Zūru pamatskola ar 153 audzēkņiem, 140 bērni …  Lasīt vairāk >

Ventspils novads aicina apturēt VARAM reformas modeļa īstenošanu

2019-08-23, 09.20
Četru novadu – Jelgavas, Daugavpils, Ventspils un Rēzeknes – domes deputāti balsojuši par atbalstu publiskas vēstules nosūtīšanai gan Valsts Prezidentam Egilam Levitam, Ministru prezidentam Arturam Krišjānim Kariņam, gan Latvijas Pašvaldību savienībai, Latvijas Zinātņu akadēmijas HSZN konsīlijam un LR Saeimai ar aicinājumu apturēt teritoriālās reformas virzību pašreizējā Vides aizsardzības un reģionālās ministrijas izstrādātajā izpildījumā. Pārstāvot četras …  Lasīt vairāk >

Vienas dienas kafejnīcas suitos

2019-08-22, 15.42
24. augustā suitos – Alsungā, Jūrkalnē, Gudeniekos un Basos – daudzviet varēs nogaršot gardus ēdienus un dzērienus, jo šis vēsturiskais novads iesaistījies akcijā “Vienas dienas kafejnīcas suitos”. Tas nozīmē, ka viesus savās mājās un saimniecībās gaidīs tie cilvēki, kuri ikdienā nepiedāvā ēdināšanas pakalpojumus, bet sestdien atvērs durvis, aicinot nobaudīt dažādus lauku labumus. Jūrkalnē varēs pamieloties tautas nama …  Lasīt vairāk >

Pagastu dienu svinēs Reņķa dārzā

2019-08-22, 10.33
1. septembrī Reņķa dārzā notiks Pagastu diena – svētki, kuros Ventspils novada pārstāvji dižojas ar savu kultūrvēsturisko mantojumu, bet ventspilnieki un pilsētas viesi bauda no laukiem atvestos labumus. Pasākumu, kas sāksies plkst. 11, vadīs Rita un Valdis Lūriņi, aicinot noskatīties koncerta programmu. Uzstāsies Ventspils novada tautisko deju kolektīvi un dejotāji no Lietuvas, grupa “Zeļļi”, Valmieras …  Lasīt vairāk >

Popes estrādē uzstāsies grupa “Pērkons”

2019-08-22, 09.43
6. septembrī Popes brīvdabas estrādē plkst. 19 sāksies Ventspils novada pašvaldības rīkotais bezmaksas koncerts. Pasākuma ievadā dziedās Ventspils novada folkloras kopas “Pūnika”, “Sītava”, “Pill tīn”, “Kāndla”, “Urdava” un “Maģie suiti”. Savukārt pēc tam uzstāsies leģendārā rokgrupa “Pērkons”. Ērtākai sēdēšanai ņemiet līdzi sēžamspilventiņus. Organizējot šo pasākumu, Ventspils novada pašvaldība atskatās uz projektu “Popes pagasta brīvdabas estrāde …  Lasīt vairāk >

Tārgalē notiks piejūras folkloras festivāls

2019-08-22, 09.35
31. augustā Tārgales pagastā Lībiešu zvejnieku sētā notiks piejūras folkloras festivāls “Kaijas balss”. Pasākums sāksies plkst. 18. Tajā piedalīsies Palangas folkloras ansamblis “Meguva”, Rucavas tradīciju klubs “Rucavas sievas”, Liepājas folkloras kopa “Vēlava”, Ventspils folkloras kopa “Rotaļnieks” un Tārgales folkloras kopa “Kāndla”. Par dančiem rūpēsies kapela “Strops”.Festivāls tiek rīkots, lai pievērstu sabiedrības uzmanību lībiešu kultūras mantojumam, …  Lasīt vairāk >

Notiks Ventspils novada pedagogu sanāksme

2019-08-21, 08.41
28. augustā plkst. 13 Ventspils novada Tārgales pamatskolā sāksies Ventspils novada pedagogu sanāksme “Izglītības darba aktualitātes 2019./2020. mācību gadā”. Uzrunu teiks novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks, par aktualitātēm runās Izglītības pārvaldes vadītāja Aina Klimoviča un domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Guntis Mačtams. Pedagoģijas doktore Zanda Rubene uzstāsies ar lekciju “Digitālā bērnība: padomi digitālās paaudzes audzināšanā.” Pēc …  Lasīt vairāk >

Pirmsskolas bērnu vecāku zināšanai

2019-08-21, 08.13
Ventspils novada pirmsskolas izglītības iestādēs vēl ir brīvas vietas, tādēļ, ja jūsu mazulis ir jānodarbina dienas laikā, piesakiet viņu kādā no Ventspils novada pirmsskolas izglītības iestādēm. Atgādinām, ka Ventspils novada pašvaldība no 2019.gada 1.septembra nodrošina visiem pirmsskolas vecuma bērniem no 1,5 līdz 6 gadiem, kuri apmeklē Ventspils novada pirmsskolas izglītības iestādes, bezmaksas ēdināšanas pakalpojumus – …  Lasīt vairāk >

Dīķa svētki Zlēkās (fotogalerija 17.08.19.)

2019-08-19, 21.48
  Svētki iesākās ar atklāšanu muižas parkā, sportiskām aktivitātēm, piepūšamām atrakcijām, putu ballīti, ūdensbumbām un citām aktivitātēm. Tad varēja noskatīties amatierteātra izrādi, koncertu ar vēderdejotājām un noslēgumā arī svētku balle.    Skatīt vairāk >

Uzsāk Rīvas upes zivju ceļa būvprojekta izstrādi

2019-08-15, 09.04
Ventspils novada pašvaldība ir viena no 14 projekta “Baltijas jūras reģions kā makšķerēšanas tūrisma galamērķis un tā attīstība, veicināšana un ilgtspējīga pārvaldība” jeb RETROUT (Nr. R065) partneriem. Paredzēts, ka projekta ietvaros Jūrkalnes pagasta Rīvas upē tiks izbūvēts zivju ceļš, lai nodrošinātu zivju migrāciju pār bijušās papes rūpnīcas vajadzībām izbūvēto dambi. Šobrīd ir uzsākta zivju ceļa …  Lasīt vairāk >

E Pakalpojumi